Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza - pora na podsumowania

Utworzony przez Rudek S., 27 stycznia 2010 r. o 16:32
zimny napisał:
No niech mnie ktoś przekona że tak nie jest ? Za komuny było strasznie, była jedna gazeta, jedna tv, jedna prawda. Ale wtedy na szczęście była Wolna Europa, Głos Ameryki, BBC, można było (jeśli ktoś chciał) poznać prawdę. A teraz ? W Polsce większość mediów już jest w rękach niemieckich a inne tak tańcza jak im właściciel (nie polski)każe. W samej Białej też nie ma mediów niezależnych od lokalnej władzy - czy ktoś wyobraża sobie że jakieś Sł. Podlasia czy inny Tyg. Podlaski lub Dz. Wschodni napisze coś krytycznego o Czapie ? Pluralizm mediów to na Podlasiu był przed wojna, teraz jest zwykły totalitaryzm, monolit, dyktatura, faszyzm, gorzej niż za komuny z która ten gieroj Czapa rzekomo walczył. Tak przy okazji, z kim on tam walczył to nie wiadomo, jedno jest pewne że walczył o swoja d*** i tyle. Niech mi ktoś powie JAKIE poglady polityczne ma (miał) Czapa ? Jego poglady to KASA ! kasa dla siebie ! Ot i cały Czapa ! Zwykły Dyzma postawiony na stołku przez szczęśliwy (dla niego) splot okoliczności. Motłoch wybrał sobie prezydęnta który ma jeden pomysł na rozwój miasta : brać kredyty ! A jak już nie chca dawać kredytów to spierd...ć na emeryturę ! O tak ! głosujcie głupki dalej na swego Dyzmę !
Jednak: Stanisław Lem powiedział kiedyś, że nigdy nie sądził, że na świecie jest tylu idiotów, zanim nie odkrył Internetu. I to potwierdza Chłodny i Inne Mądre. Przecież wiele krytycznych artykułów można przeczytać - tu - wyżej i dalej w DW - o prezydencie. Co jednak cesarskie, to cesarskie. Nie jest taki głupi, jak sobie wyobrażacie. Był w końcu, wicemarszałkiem Senatu RP. Ma też swoje racje. Lokalna prasa to nie szczekaczki ani tego, ani innego - spoconego polityka. A chcesz - pisz tu sam. Masz dowody - opisz. Skrytykuj. Tu na forum. Podaj konkret, a nie politologiczne teorie. Po co wymyślasz, że jest dławiona myśl, jak dławisz się Człowieku własnym językiem. No nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednak: Stanisław Lem powiedział kiedyś, że nigdy nie sądził, że na świecie jest tylu idiotów, zanim nie odkrył Internetu. I to potwierdza Chłodny i Inne Mądre. Przecież wiele krytycznych artykułów można przeczytać - tu - wyżej i dalej w DW - o prezydencie. Co jednak cesarskie, to cesarskie. Nie jest taki głupi, jak sobie wyobrażacie. Był w końcu, wicemarszałkiem Senatu RP. Ma też swoje racje. Lokalna prasa to nie szczekaczki ani tego, ani innego - spoconego polityka. A chcesz - pisz tu sam. Masz dowody - opisz. Skrytykuj. Tu na forum. Podaj konkret, a nie politologiczne teorie. Po co wymyślasz, że jest dławiona myśl, jak dławisz się Człowieku własnym językiem. No nie?
Powiem ci własnym językiem konkret, głupi jesteś i w pełni się zgadzam z Lemem, powinni dać ci bana na internet. Czymkolwiek się zajmujesz to nie jesteś godny tej funkcji. W dodatku tchórz i kłamca , żądasz od innych odwagi to podpisz się i podaj liczby , procenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednak: Stanisław Lem powiedział kiedyś, że nigdy nie sądził, że na świecie jest tylu idiotów, zanim nie odkrył Internetu. I to potwierdza Chłodny i Inne Mądre. Przecież wiele krytycznych artykułów można przeczytać - tu - wyżej i dalej w DW - o prezydencie. Co jednak cesarskie, to cesarskie. Nie jest taki głupi, jak sobie wyobrażacie. Był w końcu, wicemarszałkiem Senatu RP. Ma też swoje racje. Lokalna prasa to nie szczekaczki ani tego, ani innego - spoconego polityka. A chcesz - pisz tu sam. Masz dowody - opisz. Skrytykuj. Tu na forum. Podaj konkret, a nie politologiczne teorie. Po co wymyślasz, że jest dławiona myśl, jak dławisz się Człowieku własnym językiem. No nie?
Powiem ci własnym językiem konkret, głupi jesteś i w pełni się zgadzam z Lemem, powinni dać ci bana na internet. Czymkolwiek się zajmujesz to nie jesteś godny tej funkcji. W dodatku tchórz i kłamca , żądasz od innych odwagi to podpisz się i podaj liczby , procenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONKRET napisał:
Powiem ci własnym językiem konkret, głupi jesteś i w pełni się zgadzam z Lemem, powinni dać ci bana na internet. Czymkolwiek się zajmujesz to nie jesteś godny tej funkcji. W dodatku tchórz i kłamca , żądasz od innych odwagi to podpisz się i podaj liczby , procenty.
Gdzie napisać może na papierze toaletowym ,dlaczego różne dziwne nawet śmiertelne sprawy z otoczenia swoich nawet słowo plotkowe nie podaje przykład ;przerażajaca śmierć w nurtach Krzyny urzedniczki magistratu z wydziału komunikacji- kilka lat wstecz ,dlaczego brak jakiejkolwiek informacji o wynikach śledztwa w przeciwieństwie do zdarzeń w plebsie opisywanych ,ośmieszanych .Miestety cisza a kto za tym stał -krasoludki z MO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednak: Stanisław Lem powiedział kiedyś, że nigdy nie sądził, że na świecie jest tylu idiotów, zanim nie odkrył Internetu. PIĘKNE MOŻE WYMYŚL COŚ SAM. I to potwierdza Chłodny i Inne Mądre. Przecież wiele krytycznych artykułów można przeczytać - tu - wyżej i dalej w DW - o prezydencie. TO PODAJ LINKI, CHĘTNIE PRZECZYTAM. Co jednak cesarskie, to cesarskie. NO SZKODA, ŻE Z CZAPY JESZCZE CESARZA ROBIĆ CHCECIE. MOŻE PAPIEŻEM OD RAZU Nie jest taki głupi, jak sobie wyobrażacie. KTO MÓWI ŻE JEST GŁUPI? ON JEST WYRACHOWANY I SPRYTNY. Był w końcu, wicemarszałkiem Senatu RP. TO AKURAT NICZEGO NIE POTWIERDZA, MAŁO TO PRZYKŁADÓW W HISTORII, ŻE LUDZIE NIE GODNI PIASTOWALI NAJWYŻSZE URZĘDY. GDYBY TAKI CZAPSKI PROWADZIŁ WŁASNY BIZNES I OSIĄGNĄ SUKCES , UTRZYMYWAŁ SIĘ ZE SWOJEJ PRACY, TO JA ROZUMIE, ALE ON TYLKO NA PAŃSTWOWYM. TAKIM VICEMARSZAŁKIE TO I ROLNIK MAŁOROLNY Z TUCZNEJ MOŻE BYĆ. Ma też swoje racje. JAKIE? PODAJ JE W PUNKTACH. Lokalna prasa to nie szczekaczki ani tego, ani innego - spoconego polityka. NO NIE TO, SZCZEKACZKI NIESPOCONEGO CZAPSKIEGO. A chcesz - pisz tu sam. Masz dowody - opisz. GDYBY BYŁY DOWODY TO BYŁABY SPRAWA DLA PROKURATURY, CAŁA SZTUKA POLEGA, ŻE OCZYWISTYCH I JASNYCH DLA OGÓLU DOWODÓW NIE MA. Skrytykuj. Tu na forum. A CO ROBIMY? KRYTYKUJEMY TU NA FORUM. Podaj konkret, a nie politologiczne teorie. A OPISY DZIAŁANIA LOKALNYCH MEDIÓW TO NIE KONKRET, PODAJEMY SAME KONKRETY. Po co wymyślasz, że jest dławiona myśl, jak dławisz się Człowieku własnym językiem. TEGO ZUPEŁNIE NIE ROZUMIEM, O CO CI CHODZI? JAKI JEST ZWIĄZEK Z DŁAWIONĄ WONOŚCIĄ SŁOWA A MOIM JĘZYKIEM? No nie? NO TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialskie Wodociągi, PEC, MOK, Centrum Informacji Turystycznej, Urząd Miasta. Co jeszcze można by dodać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bialskie Wodociągi, PEC, MOK, Centrum Informacji Turystycznej, Urząd Miasta. Co jeszcze można by dodać ?
MOPS i kartofle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czapa i jego klika do odstrzału niebawem będzie nowa klika Abrama i jego przyjaciół ale jaja , chyba lepiej już olać te wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czcigodni lub mniej zasłużeni w boju szanowni przedmówcy lub raczej pismaki. Może w chwili przypływu obiektywizmu wytłumaczy mi ktoś jaka jest lub będzie różnica między kliką Czapy a szanownego posła Abramowicza. Może ja się mylę ale wydaje się mi że pan poseł ma równie duże grono przyjaciół jak pan prezydent. Czy ktoś z was zapewni mnie że będzie inaczej..... nie gówno prawda będzie tak samo. pozdrawiam towarzyszy na barykadach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czapa i jego klika do odstrzału niebawem będzie nowa klika Abrama i jego przyjaciół ale jaja , chyba lepiej już olać te wybory
Nie podpisuj się Gość, miej odwagę podpisać się Czapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czcigodni lub mniej zasłużeni w boju szanowni przedmówcy lub raczej pismaki. Może w chwili przypływu obiektywizmu wytłumaczy mi ktoś jaka jest lub będzie różnica między kliką Czapy a szanownego posła Abramowicza. Może ja się mylę ale wydaje się mi że pan poseł ma równie duże grono przyjaciół jak pan prezydent. Czy ktoś z was zapewni mnie że będzie inaczej..... nie gówno prawda będzie tak samo. pozdrawiam towarzyszy na barykadach
Nic się nie da zrobić!!! Każdy nowy będzie taki sam!!! Wniosek: Nie róbmy wyborów/ koszty/, niech Czapa sprawuje swój urząd dożywotnio , sadzę, że możne założyć dynastię Czplidów, Czapów, Czapowów/ do ustalenia/. Brawo gościu ty masz głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batory napisał:
Nic się nie da zrobić!!! Każdy nowy będzie taki sam!!! Wniosek: Nie róbmy wyborów/ koszty/, niech Czapa sprawuje swój urząd dożywotnio , sadzę, że możne założyć dynastię Czplidów, Czapów, Czapowów/ do ustalenia/. Brawo gościu ty masz głowę.
no cóż poczuwam się przywołany do odpowiedzi . A może jest tak że polegniemy bo nie mamy prawdziwego wyboru. Padają nazwiska Broniewicz , Abramowicz , Godlewski , Czapski ...czy śmiać się czy płakać a może dać na mszę dla klechy w intencji jasności umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
no cóż poczuwam się przywołany do odpowiedzi . A może jest tak że polegniemy bo nie mamy prawdziwego wyboru. Padają nazwiska Broniewicz , Abramowicz , Godlewski , Czapski ...czy śmiać się czy płakać a może dać na mszę dla klechy w intencji jasności umysłu.
Biała umiera !!! . Tylko informacje o likwidacji miejsc pracy, taki jest rezultat 12-letnich rządów Andrzeja. Cz i klik które opanowały nasze miasto. Nie ma żadnej dziedziny, w której byłby jakiś sukces, jakiś postęp. Tylko kasa dla swoich. I decyzje podejmowane nie według jakiegoś planu czy strategii, tylko w/g kaprysu i humoru. No, chyba jeszcze kalkulacja przedwyborcza gdy Prezydentowi z myślą o nowych wyborach coś się opłaci zrobić. "Kliki" to metoda obecnego Prezydenta na utrzymanie władzy w mieście. Omotać ludzi, a jak się nie uda to zastraszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
no cóż poczuwam się przywołany do odpowiedzi . A może jest tak że polegniemy bo nie mamy prawdziwego wyboru. Padają nazwiska Broniewicz , Abramowicz , Godlewski , Czapski ...czy śmiać się czy płakać a może dać na mszę dla klechy w intencji jasności umysłu.
Zgoda wybór jaki jest nie powala, ale wszyscy muszą zrozumieć, że każda zmiana będzie lepsza niż trwanie w Czpizmie/ pomijam współpracownika Godlewskiego/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Burda na Prezydenta !!!. Kto to?
www.marianburda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ami www.marianburda.pl
Gratuluję kandydata i proponuję na wice- żołnierza Somerlika dzięki czemu będziemy się cieszyć władzą Junty Wojskowej, a zarazem mieć piękną kontynuację Czapizmu. Społeczeństwo oczywiście jest zachwycone i z ochotą pobiegnie do urn aby Pan Burda mógł nas uszczęśliwić kolejnym supermarketem lebo płatnymi parkingami ajużci każdego wprawi w ekstazę podwyżkami za wodę i ścieki za: www.marianburda.pl. Pan Burda tak mi pięknie te konieczności wyłożył że się wzruszyłem i idę jutro demonstrować że chcę więcej Biedronek i będę płacił za wodę 4 zł ale za litr. Jak będzie Burda to będzie ..... porządek. Proszę o dalsze rozkazy.
Ostatnio edytowany 12 lutego 2010 r. o 01:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gratuluję kandydata i proponuję na wice- żołnierza Somerlika dzięki czemu będziemy się cieszyć władzą Junty Wojskowej, a zarazem mieć piękną kontynuację Czapizmu. Społeczeństwo oczywiście jest zachwycone i z ochotą pobiegnie do urn aby Pan Burda mógł nas uszczęśliwić kolejnym supermarketem lebo płatnymi parkingami ajużci każdego wprawi w ekstazę podwyżkami za wodę i ścieki za: www.marianburda.pl. Pan Burda tak mi pięknie te konieczności wyłożył że się wzruszyłem i idę jutro demonstrować że chcę więcej Biedronek i będę płacił za wodę 4 zł ale za litr. Jak będzie Burda to będzie ..... porządek. Proszę o dalsze rozkazy.
Czytałeś Pawlak same tytuły więc proponuję zajrzeć do treści zamiast krzyczeć co to Pan Burda zbuduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytałeś Pawlak same tytuły więc proponuję zajrzeć do treści zamiast krzyczeć co to Pan Burda zbuduje.
Burda ?, to może od razu ks. Daniluk ,będzie jasna sytuacja kto rządzi tym skorumpowanym miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytałeś Pawlak same tytuły więc proponuję zajrzeć do treści zamiast krzyczeć co to Pan Burda zbuduje.
Czytałem, czytałem zazwyczaj czytam przed napisaniem i wnioski mi się nasunęły że to będzie kontynuacja Czapizmu . Poniżej cytat: "Marian Burda zaprzecza, że doszło do zawiązania nowej koalicji. – Radni Naszego Miasta nie wchodzą w skład żadnej koalicji. Rozpadła się stara, ale nie powstała nowa. Chcę współpracować z prezydentem na odpowiednim poziomie. Nie będę już na siłę szukać dziury w całym. Będę pracować z troską o autorytet rady i miasta – zapewnia Burda, który był jedynym kandydatem na przewodniczącego." Jak działa Rada to widać, czy nie mogę uogólnić, po czynach ich poznacie. Potrzebna jest nowa talia kart bo z rozdawania starej będzie tylko kontynuacja, stagnacja i d.upa blada (sorry za słownictwo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...